החלטות חשובות לחופשה משפחתית מוצלחת

0 Posted by - 31 בMay 2016 - כללי, משפחות

חודשי הקיץ בפתח וזה הזמן לתכנן חופשה משפחתית בלתי נשכחת בארץ או בחו”ל. חופשה המהווה זמן נפלא לגיבוש תוך כדי תנועה, צבירת זיכרונות וחוויות וכמובן פסק זמן מהשגרה הלוחצת. יש הרבה מאוד דילים אטרקטיביים וחבילות נופש ייעודיות למשפחות וכדי לבחור מה הדיל, החבילה או התכנון המתאים ביותר עבורכם הכנו מדריך קצר בנוגע להחלטות שכדאי לקבל בנוגע לחופשה משפחתית.

להקדים או לחכות לרגע האחרון?

הדילים מאוד דינאמיים ויהיו דילים של מקדימים להזמין אטרקטיביים במיוחד שיחסכו לכם כסף רב וגם את ההמתנה המותחת לקראת תאריך החופשה המשוער כך שתדעו מראש מתי אתם נוסעים, לכמה זמן ולאן. עם זאת, ישנם גם הרבה מאוד חדרים פנויים ומקומות בטיסות של הרגע האחרון ששווה לחכות עבורם – למי שלא אכפת לגלות ספונטאניות ולקפוץ על טיסה או לצאת לחופשה בהתראה קצרה. הבחירה שלכם.

בארץ או בחו”ל?

השילוב בין גם לגם הוא השילוב המנצח, אבל אם אתם יוצאים רק לחופשה אחת עליכם לבחון מה היא סביבת הנופש המועדפת עליכם והאם אתם מעדיפים לטוס וכמה זמן או לנסוע ברכב אם מדובר בארץ, ישנם דילים לחו”ל זולים לעיתים יותר מאשר חבילות נופש בארץ. מצד שני, בארץ אתם נהנים מהאווירה המוכרת והנעימה ויכולים גם לקצר הגעה ולטוס עד אילת ולהרגיש באילת ממש כמו בחו”ל.

fa

בתחילת החופש או בסופו

בתחילת החופש יש אומנם יותר אלטרנטיבות של מסגרות חינוכיות לילדים, קיטנות שונות וכדומה, אבל מצד שני – לרוב המחירים לנופשונים זולים יותר בתחילת החופש ולכן יתכן ששווה לכם לנצל את המומנטום ולצאת לחופשה דווקא בתחילת החופש הגדול. בחירה אחרת היא לשמור את החופשה לסוף החופש, כשכבר מיציתם את כל האטרקציות האפשריות.

מלון או דירה?

מדובר בסגנונות אירוח שונים. מלון מספק לכם לרוב אווירה חברתית וכן שירותים שונים כמו ארוחות במסעדת המלון, חדרים מאובזרים היטב, בריכה, גישה לחוף ים פרטי, מופעי בידור ועוד בעוד דירה היא אירוח עצמאי יותר בה רוב הסיכויים שתצטרכו לבשל את האוכל ולהתנהל ישירות מול בעל הדירה ולא מול צוות של עובדי המלון. דירה יכולה לעלות פחות ולהעניק יותר מרחב ומצד שני, מלון הוא לרוב אופציה מפנקת יותר.

טיול מאורגן או עצמאי

טיול מאורגן עונה על הרבה מאוד צרכים כיוון שהוא פותר מראש את האתגר לתכנן טיול, להזמין מלון או דירה, לשכור רכב, לתכנן אטרקציות ולנווט תוך כדי נסיעה והוא גם עשוי לכלול בחבילה אחת את כל ההנאות במחיר משתלם מאוד. מצד שני, יש מי שיעדיפו את החופש והעצמאות לתכנן בעצמם את הטיול המשפחתי וכן לבלות זמן איכות משפחתי ללא משתתפים נוספים.

חופשות משפחתיות

אין תגובות

תגובה