ארקיע, איסתא והשטיח המעופף יפעילו 4 טיסות שבועיות למרוקו החל מ-8 באוגוסט

0 Posted by - 20 בJune 2021 - כללי

מרוקו – היעד הלוהט הבא של הישראלים: מנכ”ל איסתא ישראל: “מרוקו מתאימה כמו כפפה ליד ליעד של אחרי קורונה”; משנה למנכ”ל ארקיע: “ההערכה היא שמרוקו תהיה יעד מוביל לטיולים ונופשונים בשנים הקרובות”; סמנכ״ל השיווק והמכירות בשטיח המעופף: “מרוקו תהיה יעד מועדף על הישראלים”. כמה יעלו כרטיס טיסה/טיול מאורגן?

ארקיע, איסתא והשטיח המעופף מכריזות היום (א’) על הפעלת קו ישיר למרקש שבמרוקו החל מ-3 לאוגוסט בתדירות של טיסה שבועית בימי שלישי. החל מחודש ספטמבר, התדירות תעלה ל-4 טיסות שבועיות.
עוד נמסר כי במקביל יופעל גם קו ישיר נוסף לקזבלנקה בתדירות של טיסה שבועית. משך הטיסה למרקש וקזבלנקה כ-5 שעות במטוסי האיירבס 321-NEO LONG RANG של ארקיע (220 מושבים).

מחירים: כרטיס טיסה עם ארקיע למרוקו – 599 דולר הלוך ושוב לנוסע. טיולים מאורגנים של 8 ימים במרוקו – 1,329 דולר לאדם. מארקיע נמסר, “פתיחת הקו למרוקו היא בשורה גדולה ומשמעותית לשוק התיירות בישראל – בין אם בסגמנט הבודדים ובין אם בסגמנט הקבוצות והסוכנים. ההערכה היא שהביקוש לטיולים במרוקו יהיה גבוה ומאות אלפי נוסעים יטוסו למדינה אשר פותחת את שעריה לישראלים”.

עוז ברלוביץ, משנה למנכ”ל ארקיע: “ההערכה היא שמרוקו תהיה יעד מוביל לטיולים ונופשונים בשנים הקרובות. מרוקו מתאימה לזוגות, טיולי שורשים, קבוצות מאורגנות, טיולים אתגריים ועוד. הרב גוניות ושלל האפשרויות, הם מה שהופכים אותה ליעד כה מוצלח ואידאלי ומסיבה זו תדירות התעופה תהיה גבוהה. החברה תפעיל טיסות ישירות במטוסי האיירבס החדישים והנוחים המצוידים במערכות סטרימר ואינטנרט”.

אסף גורן, מנכ”ל איסתא ישראל: “הנסיעות אחרי טרום קורונה יהיו שונות מאלו שהיו לפניה. מרוקו מתאימה כמו כפפה ליד ליעד של אחרי קורונה בזכות הנופים, אזורי הטיול הרחבים והאתגרים.
מרבית הנוסעים יהיו לטיול ובתקופה של 7-10 ימים אם כי יהיו גם כאלו שירצו לטעום את מרוקו בנופשון קצר לארבעה ימים”.

אורן כהן מגורי, סמנכ״ל השיווק והמכירות בשטיח המעופף: “בשנים האחרונות הפעלנו טיסות למרוקו עם עצירת ביניים והוצאנו אלפי נוסעים לטיולים מאורגנים ששילבו את מדבר סהרה, קזבלנקה, פס ורבאט. זהו יעד מאוד פופולרי בקרב ישראלים וכל המדריכים שלנו עברו הכשרה ומכירים את היעד על בוריו. כעת, עם הפעלת הקו הישיר והנגשת מרוקו לישראלים אנחנו סבורים ובטוחים שמרוקו תהיה יעד מועדף על הישראלים לחופשה בחבילות נופש ולטיולים מאורגנים”.

אין תגובות

תגובה