סקי לילדים: בנסקו או אנדורה

0 Posted by - 14 בדצמבר 2015 - כללי, משפחות, סקי

אחת הדרכים המהנות לחופשת חורף היא חופשת סקי ואפשר בהחלט לנסוע אליה עם הילדים והם אף ייהנו מהדרכה המותאמת לצעדיהם הראשונים בשלג. ארקיע מציעה לכם חופשות סקי בבנסקו בולגריה או באנדורה בפירנאים אשר בספרד. במה תבחרו?

סקי עם הילדים בבנסקו

בנסקו השוכנת למרגלות הר פירין בבולגריה מהווה יעד מבוקש בקרב גולשים בכל הרמות ומתאימה במיוחד לגולשים מתחילים הן מבוגרים והן ילדים. בבנסקו פועלים בתי ספר ללימוד סקי המותאמים גם לילדים שרק התחילו לגלוש או ילדים שגולשים סקי מדי שנה.
את דרככם לאתר הסקי המושקע בבנסקו תתחילו בגונדולה ענקית שתיקח אתכם הישר למסלולי הסקי. 75 ק"מ של מסלולי גלישה בדרגות שונות המתוחזקים היטב באמצעות תותחי שלג.
בתי ספר ללימוד סקי בבנסקו מציעים הדרכות פרטיות או הדרכות קבוצתיות, לפי בחירתכם והעדפותיכם ויש שיעורים הניתנים בשפה האנגלית. אך אפילו אם ילדיכם עדיין לא דוברי אנגלית, הרי שבסקי מה שחשוב זו ההדגמה והמדריכים משתמשים בשפת גוף והמחשות כדי לתאר את סגנון הגלישה וכמובן מלווים באופן אישי כל משתתף.
הילדים שבוחרים לגלוש בבנסקו נהנים מפארקי שלג מקושטים בפסלים לילדים והכל בתנאים בטוחים ונוחים לגלישה המיועדים לגילאי 4 ומעלה. מחסום השפה לא מפריע להם לשפר את הכישורים והמיומנויות וליהנות מהגלישה.
Bansko הינה עיירה נפלאה למשפחות בחופשת סקי, כיוון שמדובר ביעד זול יחסית בלב הבלקן. העיירה המטופחת מציעה פתרונות אירוח בסגנונות שונים, צימרים ומלונות מפנקים המיועדים למשפחות, כוללים בריכות שחייה מקורות ומחוממות, מסעדות בניחוח כפרי, חדרי משחק ושעשועים לילדים. את אחר הצהריים ניתן להעביר במלון או באחת מהטברנות הבולגריות הידידותיות למשפחות, לצאת לשופינג בחנויות הספורט או האופנה או להחליק על הקרח ברחבת ההחלקה המוארת שמציעה החלקה חווייתית באוויר הפתוח.

חופשת סקי לילדים

חופשת סקי לילדים בבנסקו

סקי עם הילדים באנדורה

אנדורה היפהפייה מציעה שני עמקי סקי גדולים: גרנד ואלירה וואל נורד וביניהם עיירות ציוריות בהן ניתן ללון ולשלב אירוח עם חופשת סקי לכל המשפחה. באזור פועלים מספר בתי ספר ללימודי סקי ייעודיים לילדים הכוללים גם פארקי שלג לאימוני גלישה וגם פתרונות שמרטפות לילדים קטנים המשלבים יציאה ומשחק בשלג.
ניתן לבחור בין שיעורים קבוצתיים בקבוצות אינטימיות ובין שיעורים פרטיים אחד על אחד, ללמוד סנובורד לילדים וליהנות גם מפעילויות שלג אלטרנטיביות כמו נסיעה במזחלות הרתומות לכלבים. אנדורה אף היא נסיכות אטרקטיבית למשפחות, מציעה מלונות וצימרים במגוון סגנונות אירוח, אפרה סקי הכוללת מסעדות ושופינג פטור ממע"מ ופטור ממכס ושלל אטרקציות כמו לינה באיגלו או טיולים רגליים במדרונות המושלגים.
אנדורה מציעה מרחב גדול יותר מבנסקו של מסלולי גלישה בשטח של 200 ק"מ, אך חבילות הסקי לאנדורה יקרות יותר מחבילות הסקי המוצעות לבנסקו.

בחרו את חופשת הסקי המתאימה ביותר
סקי עם הילדים באנדורה

סקי עם הילדים באנדורה

אין תגובות

תגובה