סוד התשוקה של נשות זנזיבר

1 Posted by - 22 ביולי 2015 - אוכל, זוגות, יעדים אקזוטיים, כללי

בוקר יום החתונה באי ונשות זנזיבר מסתודדות סביב סיר ענק עם דייסה המתבשלת באטיות ומפיצה ניחוח ארומטי משכר. כל אחת מהן כבר יודעת שלא מדובר בארוחת בוקר אנרגטית רגילה אלא במנה מיוחדת עם מרכיב קסום, שסגולותיו הפלאיים עוברים מדור לדור – מסבתא – לאמא – לבת.
אם תצטרפו לסיור תבלינים מרתק וחווייתי בארכיפלג האפריקאי המרהיב ביופיו גם אתם תדעו על שיקוי התשוקה האגדתי, זה שתושבי המקום מאמינים שבכוחו להעצים פלאים את הדחף המיני של כל אישה באשר היא.

אגוזים גבירותיי, אגוזים…

אז מה הוא אותו סוד כמוס ומפתה? אגוז מוסקט. כן, כן, אותו תבלין מתוק וריחני שמככב אצלנו בעיקר במרקים מוקרמים, מאפים, דגים ומשקאות חלב, נחשב בזנזיבר לסוג של ויאגרה לנשים.
אם תחזו באירוע חתונה מסורתי בכפר לא תאמינו למראה עיניכם – הנשים באופוריה מטורפת, כאילו הן השתכרו יתר על המידה ורגע לפני ההאנג אובר הן מסוחררות כליל מאדי האלכוהול. אבל במדינה כמו זנזיבר בה השתייה החריפה היא לא מנת חלקם של התושבים, הרי שמקור האדרנלין המתפרץ הוא לא אחר מאשר אותו תבלין שטמון עמוק בתיק האישי של הנשים ונשלף באירועים מיוחדים – אגוז המוסקט.

נראה תמים כלפי חוץ, מפוצץ באנרגיה מבפנים. ממש כמו בדייט ראשון – לפעמים צריך לקלף את השכבות כדי להכיר לעומק.

בזנזיבר התבלינים הם חלק בלתי נפרד מהחוויה החושית של הטיול. בוודאי תיהנו לכם משופינג בשווקים של סטאון טאון ובין עבודת יד אחת למטעמים אקזוטיים, ילכדו את עיניכם השלטים שמעטרים את אגוז המוסקט המכתירים אותו כתבלין החשק האולטימטיבי לנשים.
לאגוז מוסקט יש עוד הרבה יתרונות מלבד הקפצת הליבידו וכבר בימי קדם נעשה בו שימוש רפואי לטיפול בעוויתות, נדודי שינה, הפרעות במערכת העיכול, הצטננות ואפילו התייבשות. מאפריקה מייצאים אותו בהצלחה כתבלין ממנו מפיקים הן בשמים והן אבקה לתיבול של מאכלים שונים ובעיקר פשטידות דלעת או ליקר ביצים לימים הקרים, אבל אם תשאלו את תושבי זנזיבר הם מעדיפים לצרוך אותו בערבול עם דייסה, כיוון שכך כמויות גדולות ומרוכזות של האגוז יוכלו לשחרר את היצר המיני בדרך העוצמתית ביותר.

סיור תבלין בזנזיבר

אגוז מוסקט – לתבל בחושניות

מסע לכל החושים בעקבות אגוזים

בעבר נחשב אגוז המוסקט לתבלין כל כך יקר שמי שהיה אחראי להפקתו זכה בעושר ובעוצמה בעיקר כי באנגליה סברו שהוא המרפא למחלות רבות. כיום מגדלים את התבלין במדינות רבות ביניהן הודו, סרי לנקה וגם זנזיבר.
מחקרים שנערכו במרוצת השנים הצביעו על כך שהמוסקט יעיל לשיפור הזיכרון ולטיפול בשיגרון. במלונות ומסעדות ברחבי זנזיבר יגישו לכם דייסת שיבולת שועל עם מוסקט או אגוז מוסקט מגורר מעל פירה בטטות או בדמות של קינוח חלבי במרקם קטיפתי.
מסע במטעי התבלינים של זנזיבר יחשוף בפניכם את העץ ממנו מופק התבלין, זה הוא עץ גבוה וירוק המאופיין בפרחים בדמות פעמון ופרי צהוב בשרני מאוד. אחרי שתמששו את הפרי, תשתתפו בקטיף ותריחו שמנים מאגוז מוסקט ואל תשכחו להאזין  למגוון הסיפורים שרצים ברחבי זנזיבר על האפרודיזיאק הקסום ועל כך שיש שמייחסים למוסקט גם פעילות נרקוטית של סם ממכר.
בכל מקרה, אין סיכוי שאחרי כל הפיקנטריה מסביב תשובו הביתה בלי שקיקים של אגוז מוסקט ולו כדי לבדוק בעצמכם אם יש אמת מאחורי הפנטזיה…

אגוז מוסקט הוא רק עונג אחד מבין עינוגים רבים שמחכים לכם באפריקה – חבילת נופש מדהימה בזנזיבר, עכשיו בטיסה ישירה עם ארקיע רק 5 וחצי שעות כולל לינה, חצי פנסיון והעברות החל מ- 1,500 $ לאדם. לכל הפרטים היכנסו כאן

אגוז מוסקט

מעורר חשק – אגוז מוסקט

אין תגובות

תגובה