טיסות מוזלות לאילת? לפני שתספיקו להגיד "האפליקציה של ארקיע" – כבר תסיימו את ההזמנה

6 Posted by - 28 במאי 2019 - חדש בארקיע, כחול לבן, כללי

ענת פדהצור

יש לי מעין זיכרון ישן כזה, אני עומדת עם אמא שלי במשרד נסיעות, על הקירות פוסטרים של יעדים נחשקים בארץ ובעולם, שורה ארוכה של שולחנות ומאחוריהם סוכני נסיעות מדברים בטלפון ומוכרים ללקוחות בצד השני של הקו טיולים וחלומות. אני זוכרת את אמא שלי יושבת מול אחד הסוכנים וסוגרת את הפרטים האחרונים של החופשה השנתית שלנו באילת.

בזבוז זמן OUT – הזמנת טיסות לאילת מהסמארטפון – IN 

 טיסות מוזלות לאילת עם אפליקציית ארקיע

קאט. 20 ומשהו שנים קדימה (לא אסגיר כאן את גילי המדויק), אני ובן זוגי "מבלים" עם הילדים באחד הימים של חופשת הפסח. ברגע של משבר אני פונה אליו ואומרת: "ממי, אנחנו צריכים חופשה. באילת. לבד. ומהר". המבט על הפנים שלי היה כנראה כל כך משכנע שהוא אפילו לא מצמץ. הוצאתי מהתיק את הטלפון, נכנסתי לאפליקציה של ארקיע, בחרתי לנו טיסה הלוך ושוב לאילת מתוך מבחר רחב של טיסות, ימים ושעות ( היו שם 15 אפשרויות ביום לפחות…), יכולתי גם לבחור באפליקציה מושב מועדף ואפילו ביזנס, שילמתי בכרטיס אשראי (מאז חופשת הלידה האחרונה, אני זוכרת את המספר בע"פ…) ותוך פחות מחמש דקות כבר היו לנו ביד (או יותר נכון במייל) שני כרטיסי טיסה לאילת!! להוריד את האפליקציה השווה הזאת, כבר אמרתי?

אילתים נהנים יותר

חופשה באילת- מהיום קל יותר להתאים את החופשה לטיסה

כשגלשתי באפליקציה של ארקיע ראיתי שיש אפשרות לסמן שאתה תושב אילת, זה סיקרן אותי, ולמרות שאני גרה בקיבוץ בצפון הארץ, לחצתי. מודה. האפליקציה ביקשה את תעודת הזהות שלי (גם היא כנראה הרגישה שאני לא הדבר האמיתי). התקשרתי לחברה טובה שגרה באילת ושאלתי אותה מה קורה לאילתים אמיתיים שממלאים את תעודת הזהות שלהם. היא סיפרה לי שלא רק שתושבי אילת זכאים להנחות על טיסות מסויימות (מעולה למי שאין לו בעיה להתגמש קצת), יש להם גם דבר כזה שנקרא "טיק טק", מעין כרטיסייה של 20 טיסות מאילת ולאילת, במחירים והנחות מיוחדות. מה אני אגיד לכם שוקלת לעשות רילוקיישן לעיר הדרומית. ובנימה זאת, אילתים, תתפקדו, תורידו את האפליקציה של ארקיע ותחילו ליהנות מכל הטוב הזה שמגיע לכם.

טיסות לאילת החל מ-149 ₪

טיסות מוזלות לאילת- דרך אפליקציית ארקיע

אז למה בעצם סיפרתי לכם את כל זה? כדי שתדעו שבין אם אתם מקיבוץ בצפון, עיר במרכז, כפר בשרון או תושבי אילת, כדאי לכם להוריד כבר עכשיו את האפליקציה של ארקיע וליהנות מטיסות במגוון רחב של תאריכים, שעות ומחירים מעולים, מה שאומר שמי שצריך להגיע לפגישה בתל אביב או באילת לא מבזבז יום עבודה שלם בשדה התעופה, או שסוף סוף אפשר להתאים את הטיסות לחופשה ולא את החופשה לטיסות (שונאת שיומיים מהחופשה הולכים לי רק על שדות תעופה ומעברים). בקיצור, ארקיע מוכיחים שגמישות זה לגמרי שם המשחק! אה, ואפילו מצאתי שם טיסות ממש זולות לאילת החל מ- 149 ₪ לכיוון בלבד!

ואי אפשר בלי כמה מילים על שדה התעופה החדש רמון, שמעו הופתעתי לטובה, חו"ל זה לגמרי כאן. השדה חדש,מהמם וממוזג, והשאטלים? הם הופכים את ההגעה לעיר לפשוטה ונעימה. אז, איך הייתה החופשה שלנו באילת אתם שואלים, מ -ה- מ- מ -ת, חבל רק שהיא נגמרה באותה המהירות שלקח לי להזמין את הטיסות באפליקציית ארקיע 😊

1 Comment

  • ורד 6 ביולי 2019 - 12:44 Reply

    כל הכבוד

  • תגובה