טיסות להודו – כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

5 Posted by - 27 במרץ 2019 - טבע, יעדים אקזוטיים, כללי

קורן דור

הודו היא מסוג היעדים שלא מפסיקים להפתיע ולרגש כל פעם מחדש. אם בעבר נתפסה המדינה כמרכז רוחניות או מקום למסע הגדול אחרי צבא, היום היא מושכת תיירים שמחפשים נופש במגוון סגנונות. הודו עודנה מדינה של פעם – נותרה בה פשטות שכמעט בלתי אפשרי להרגיש היום ביעדים אחרים. כנות שלא קיימת ביעדים שכבר הפכו למערביים או תיירותיים.
הודו היא עדיין מוקד עלייה לרגל לתרגול יוגה ומדיטציה, טעימה מהבודהיזם ורביצה בחופים, מסיבות ושמחת חיים ועם זאת, גם משפחות יגלו בהודו ריזורטים מפנקים, אנשי עסקים פוטנציאל עצום לשיתופי פעולה אסטרטגיים וזוגות את הצד הרומנטי של הודו לחופשה רגועה מנותקת מהשגרה הלחוצה. דמיינו את עצמכם על בית צבעוני בין מפרצונים על החוף, יוצאים מהמיטה ישר לגלים בסביבה שנראית כמו מהחלומות, מחוברים לטבע בלי שום דבר שחוצץ ביניכם. אפשר לטעום מהודו בכל סגנון – זוגי רומנטי, משפחתי כייפי, טיול הרפתקני או בטן-גב נצחי.
מה כדאי לדעת לפני שאתם אורזים מטלטלים וממריאים להודו? מויזה דרך חיסונים ועד היעדים המבוקשים.

הודו למטיילים, למשפחות או לחברים – הודו תרגש ותפתיע אתכם מכל הכיוונים. טוסו וגלו >>

לאן מומלץ לטוס?

הודו היא מדינה ענקית המשתרעת על פני 3,287,263 קמ"ר, אבל יש יעדים מרכזיים המוקפים אטרקציות, מסלולי טיול ונחשבים למקומות מומלצים במיוחד לנחיתה.
האחת היא גואה, המדינה הקטנה ביותר בהודו שעשירה בנופים מרהיבים, חופים מיוחדים, מרכזי יוגה ואקשן ורוגע בכל סגנון שתרצו והשנייה היא קוצ'ין, עיר נמל תוססת עם היסטוריה יהודית, פארקי שעשועים, נבחרת מרשימה של חופים, סדנאות בישול אותנטיות ועוד חוויות וריגושים מסביב לשעון ובטבע בתולי שעוטף אתכם מכל הכיוונים.
טיסה לקוצ'ין או לגואה נמשכת בסביבות 10 שעות מישראל. טיסות לקוצ'ין נוחתות בנמל התעופה הבינלאומי של (CIAL), הנמצא בנדמבאסרי, 30 ק"מ צפונית לעיר וטיסות לגואה בנמל התעופה דבוליים המרוחק כ-4 ק"מ מואסקו דה גאמה.

הודו משתלמת ואטרקטיבית יותר מתמיד – טסים עם ארקיע ונהנים כל הדרך להודו >>

הפקת ויזה להודו

כניסה להודו אפשרית רק בהפקת ויזה דרך שגרירות הודו בישראל בתיווכן של חברות שונות שיכולות לטפל עבורכם בתהליך. הויזה היא אלקטרונית, כלומר, היא נשלחת אליכם בדואר אלקטרוני.
את הגשת הבקשה לויזה יש להגיש כ-5 ימים לפני מועד הנסיעה ולקחת בחשבון שזו אשרה למטרות תיירות בלבד התקפה ל-60 יום הנספרים מהכניסה הראשונה בהודו. במהלך תוקפה של ההודו ניתן להיכנס ולצאת מהודו פעמיים בלבד. כדי להגיש בקשה יש להציג צילום דרכון איכותי בתוקף לחצי שנה לפחות, טופס בקשה וסריקה של תמונה. שימו לב שאפשר להגיש בקשה לויזה להודו פעמיים בשנה בלבד.

התחסנו מראש

על פי המלצות של משרד הבריאות, יש להתחסן מראש לפני הכניסה להודו בחיסונים המומלצים להגנה על הגוף מפני חיידקים שונים. החיסונים הם: דלקת כבד A, דלקת כבד B (במיוחד לטיול ארוך בהודו), חיסונים לחצבת, אדמה וחזרת (מי שלא קיבל או מי שקיבל חיסון אחד נדרש להשלים לשני חיסונים). חיסון לדיפתריה, שעלת וטטנוס, כלבת. אפשר לקבל חיסון במרפאות מטיילים או בקופות החולים, להצטייד בפנקס חיסונים.

צידה לדרך

חשוב להצטייד לטיול בהודו בתרופות שלוקחים על בסיס קבוע וכן תרופה נגד מלריה, חומר נוגד חיסונים וכן אזיטרומיצין שניתן במקרה של שלשול המטייל וכן כדורים למחלת גבהים אם מתוכנן טיול פסגות. מומלץ כילה למלונות בהם אין וכן מתאם מתאים להודו ומטבע מקומי (רופי הודי). כדאי להצטייד בבגד ים, קרם הגנה מפני השמש, משקפי שמש, כובע.

הודו שונה מכל מה שהכרתם, מביאה את התום, מפגש אנושי שנוגע בלב, טבע יפהפה וחופים מהחלומות.

ארקיע מגיעה לדרום הודו! זה הזמן להגשים את החלום וליהנות מכל הפאן והרוח, שיש להודו להציע >>


אין תגובות

תגובה