טיולי קראוונים באירופה

0 Posted by - 9 ביוני 2016 - טבע, כללי, משפחות

תחשבו שיש לכם בית צמוד: אתם מנווטים בשטח, נהנים מהנוף ותוך כדי בני המשפחה יכולים להתפנן על הספה, לראות טלוויזיה, להכין שיעורי בית עד העצירה הבאה. טיולי קראוונים כבר מזמן הפכו ללהיט גם בקרב משפחות ישראליות שמחפשות חוויית טיול מסוג אחר באירופה ובארה"ב. יש הרבה מאוד חניונים מוסדרים לקראוונים ומדובר בפיתרון תחבורתי נוח ונעים לחופשה.
מטיילים באירופה עם קראוון? יש לנו כמה מקומות נהדרים בהם תוכלו ליהנות במסגרת טיולי קראוונים ברחבי היבשת.

יש הפתעות מחוץ לעיר האורות

פריז היפה מהווה מוקד משיכה למטיילים גם עם קראוון והיא מוקפת חניונים ייעודיים למי שמגיע עם רכב מסוג זה במיוחד באזור יער בולון, אחד מאתרי התיירות המועדפים על משפחות בשל המרחבים הירוקים, מתקני השעשועים והאווירה הכפרית. גם בעמק הלואר תיהנו ממקומות מיוחדים לקראוונים תוך כדי שאתם לוגמים יין, מנשנשים גבינות ומסיירים בין טירות עתיקות.

טיולי קראוון

רוצים אפטלינג? תביאו את הקראוון

הולנד מזמנת חוויות רבות למשפחות מפארקי שעשועים דרך מוזיאונים מרתקים ועד שטחי משחק ושעשוע. בין הפארקים הפופולאריים ניתן למצוא את פארק האגדות אפטלינג ששופע מתקנים מרכבות הרים דרך שיט בסירות ועד נסיעה במכוניות והכל באווירה קסומה וציורית. מחוץ לפארק ישנו חניון המתאים גם לקראוונים כך שתוכלו לישון סמוך לפארק ולהתעורר מוקדם כדי לעמוד בתור לכרטיסים. חניון קראוונים מומלץ נוסף בהולנד הוא זה של שמורת הטבע האפלואה.

נוסעים ונהנים ביער השחור

אזור שוורצוואלד הפסטורלי בגרמניה הוא זירת הרפתקאות של מגלשות אלפיניות, רכבלים המגיעים לפסגות ההרים, שיט באגמים, כפרים, מוזיאונים, פארקי מים ופארקי שעשועים גדולים כמו פארק אירופה המחולק לארצות מיוחדות. בין החניונים האזור נזכיר חניון השוכן מול אגם טיטיזי המרהיב, חניון בעיר הסטודנטיאלית פרייבורג ואפילו מתחם סמוך לפארק אירופה.

מטיילים בקראוון ביוון

שימו לרגע בצד את הריזורטים, מלונות הכל כלול, ותחשבו על לינה והנאה בקראוון ביוון שטרם הכרתם, ההררית, הכפרית, של המפרצונים המסתוריים והחופים הבתוליים. יש דרכים נוספות לראות את יוון מלבד בטן-גב בבריכה ובין האזורים האידיאליים לנוסעי הקראוון ניתן למנות את אזור פלופונסוס בדרום יוון השופע נהרות ומצודות, כרתים אף היא אטרקטיבית ובמיוחד חאניה בה גם חניון קראוונים מוסדר.

אין תגובות

תגובה