חופשת סקי לילדים – איך זה עובד

1 Posted by - 29 באוקטובר 2019 - כללי, משפחות, סקי

שרון שחק

לא חייבים לחכות עד בר/בת מצווה. חופשת סקי משפחתית, היא כבר מזמן לא פינוק לעשירים בלבד: היצע מסחרר של לוקיישנים ועלויות אטרקטיביות בשילוב בתי ספר ייעודיים לגולשים הצעירים מייצרים נוסחה מנצחת לנופש אנרגטי שווה לכל נפש.
אז אם חיפשתם אטרקציה לחורף, חופשת חנוכה מיוחדת או פשוט להנחיל לילד את אהבת הגלישה (ועל הדרך לנתק אותו ממסך הטאבלט, המחשב או הטלוויזיה), חבילת סקי משפחתית תענה על מבוקשכם.
לאן טסים כדי לגלוש עם הילדים? באיזו מסגרות לומדים ומה כדאי לקחת בחשבון?

לגלוש ולא במחשב – הגיע הרגע שהילד ילמד לגלוש בשלג

הורים רבים מתלבטים מתי לטוס עם הילד לחופשת סקי והאם להתחיל ללמוד לגלוש בארץ או בחו"ל. התשובה לכך משתנה ממשפחה למשפחה והינה פונקציה של הרגל וסגנון: יתכן שמשפחות שמרבות לנסוע לגלוש, יצרפו את הילד לחופשת גלישה מיום היוולדו אך גם אם לא, הרי שניתן ללמוד את טכניקת הגלישה במסגרת מוסדרת באתר הסקי החל מגיל 4-5 ולא לפני (תלוי באתר הסקי).
ובכל מקרה, חופשת סקי היא לא רק גלישה. מדובר באתרי סקי בעיירות ציוריות, שמציעות חופשה מפנקת עם בריכת שחייה מחוממת, טיולי חורף מיוחדים ואטרקציות יוצאות דופן.

החורף הזה כל המשפחה גולשת – חבילות נופש לחופשת סקי בלתי נשכחת >>

סקי לילדים

כיצד לבחור אתר סקי לילדים

חשוב מאוד לבחור אתר סקי, שמציע בית ספר ללימודי סקי לילדים. רוב האתרים מציעים תשתית מותאמת עם גני סקי ומדריכים מנוסים, המתמחים בלימוד סקי לילדים, כשיש אפשרות לשיעורים פרטיים או לימודים בקבוצות אינטימיות של בין 6-7 ילדים. הלימודים מתקיימים בשפה האנגלית אך במידה ומתארגנת במקום קבוצה ישראלית עם מדריך מהארץ ניתן ללמוד בעברית. עם זאת, הלימוד הוא תנועתי ומספיק שהילדים עוקבים אחרי ההדגמות של המדריך ומסוגלים להפנים את הטכניקה.
גני הסקי הייעודיים לילדים כוללים גלישה בתנאי "חממה" בשטח בתוואי מגודר ללא הפרעות של גולשים מיומנים, כמו מסלולי ניווט עם אנשי שלג מחייכים ומנהרות כיפיות. השיעורים כוללים לרוב גם אופציה להשכרת ציוד מתאים לילד לפי מידה. ישנם אתרי סקי כמו גרנד וואלירה בהם גם גני שלג לילדים "בייבי קלאב" עם צעצועים, ג'ימבורי ושירותי שמרטפות זמינים להורים במתכונת של גן ילדים.
מומלץ לבחור אתר סקי שמציע אטרקציות נוספות מלבד סקי. למשל, בבנסקו תמצאו משטח החלקה גדול על הקרח ובכל אתרי הסקי, למשל בפמפורובו ובנסקו בבולגריה, תמצאו מלונות ידידותיים לילדים עם שולחנות ביליארד, הקרנות של סרטים ומשחקיה מצוידת היטב.
כדאי להיערך מראש לחופשה ולהצטייד בקסדה, בגדי סקי, קרם הגנה מפני השמש ומשקפי סקי לילדים.

חופשת סקי לילדים

חבילות סקי לכל המשפחה – לגלוש בראש שקט >>

אין תגובות

תגובה