הצד ההרפתקני של הולנד

0 Posted by - 11 ביולי 2016 - אורבני, אטרקציות, ווידאו, כללי

להולנד יש הרבה מאוד צדדים: שלווה בעת שייט באחת התעלות של אמסטרדם, פארקי שעשועים כייפים ומוזיאונים מרתקים לכל המשפחה, אוכל רחוב נהדר ומעורר תיאבון מטוגנים ועד פנקייקים מתוקים ויש לה גם צד עם הרבה אקשן שמיועד לחובבי האתגרים שמחפשים להזרים אדרנלין לחופשה.
מסנפלינג מדהים דרך קרטינג ועד סקי ואפילו הליכה בחולות טובעניים. תוכלו לשלב את אחת האטרקציות המפתיעות וההרפתקניות הבאות בנופש האקסטרימיסטי הבא שלכם בהולנד. היכון, הכן, צאו לחוות!

הולכים בבוץ ונהנים מכל רגע

רוב הסיכויים שאם היו אומרים לכם שתלכו בבוץ ומדובר באחת ההרפתקאות המיוחדות שתחוו בחיים, הייתם מרימים גבה, פוערים פה ומסרבים להאמין. אבל אחד מסגנונות הטיול הרגליים הפופולאריים בהולנד היא ה- Wadlopen, הליכה בבוץ טובעני במרחבים בוציים לאורך החופים בעת מחזורי שפל בהם ניתן לראות וליהנות מקרקעית הים בעיקר באזור ימת ואדן בה תוכלו לחצות תעלות, שרטונים, ביצות ולראות תוך כדי תנועה גם סרטים, דגים וכלבי ים.

אמסטרדם תפתיע אתכם >> 

לשוט במיקס בין קרטינג לסירה

הכירו את הקאטליסט, זו היא למעשה מכונית המגיעה עם מפרשית כך שניתן לנסוע או לשוט אתה בים והיא בעלת יכולת תמרון מגניבה ביותר כך שתוכלו לשכור אחת ולהתענג על חוויית שייט מסוג אחר בחופים של הולנד. פעילות ימית נוספת, כמובן שתנאי מזג האוויר מאפשרים זאת, היא רפטינג או קייקים וגם צלילה לאורך החוף הצפוני שעשיר בספינות טרופות. אזורי הצלילה האטרקטיביים בהולנד הם Grevelingen ו-Oosterschelde בהם תפגשו בדרך לובסטרים, סוסוני ים ודיונונים. לא תרצו לצאת מהמים מרוב התלהבות.

סנפלינג או צניחת טנדם – אתם בוחרים

למי שאין פחד גבהים ומחפש להרגיש קצת כמו ציפור מעופפת, יש בהולנד כמה ריגושי אקסטרים אידיאליים בשבילו: האחד הוא סנפלינג מבניין Euromast המפורסם ברוטרדם שאורכו 100 מטר מול הנוך האורבני המשגע והשנייה היא צניחת טנדם באזור איי ואדן בצפון הולנד. אנרגיית ריחוף תוכלו לשאוב במרכז הצניחה המקורה בנלוקס בו למעשה חווים צניחה חופשית בכלי הביורוקרטיה של צניחה ממטוס – מחכה לכם מנהרת רוח שתוכלו לרחף דרכה ולהרגיש ממש כמו אסטרונאוטים.

https://youtu.be/BU9dfACTT8k

היכונו לקרטינג

חובבי הקרטינג, זה בשבילכם. הולנד מציעה את אחד ממסלולי הקרטינג המהירים ביותר הממוקם בסילברסטון והוא מתאים גם לילדים צעירים שלא פוחדים. חוויה נוספת היא החלקה על הקרח במדרונות קפואים בדרגות קושי שונות בהיכל סנו וורלד – הזדמנות לחמוק מהגשם או מהחום, תלוי מתי הגעתם.

לחופשה גדושת אדרנלין בהולנד >>

לחופשות בהולנד

אין תגובות

תגובה