"בכל המראה ונחיתה אני מתרגש"

0 Posted by - 20 ביולי 2015 - - זום אין דיילי ארקיע, כללי

אני: אביעד שוטס, דייל אוויר בארקיע

כמה זמן באוויר: חצי שנה

מדוע רצית להיות דייל:
"אני נורא אוהב לטוס ואני נורא אוהב לתת שירות. בדיוק היום אמרתי לקברניט שלנו שכל המראה ונחיתה אני מתרגש מחדש! לא כולם אוהבים במשהו שהם כל כך אוהבים – זה היה חלום שלי ואני שמח שאני זוכה להתרגש כל בוקר מחדש. לפני שהפכתי להיות דייל ניהלתי בתי קפה בלונדון וכששבתי לארץ, הגשתי קורות חיים למשרת דיילות בארקיע – קראו לי ליום מיונים שבסופו התראיינתי ולאחר מכן עברתי קורס מקיף. כשהודיעו לי שהתקבלתי ל"משפחת ארקיע" – עפתי מרוב התרגשות!".

מה מטיס לך את האנרגיה בעבודה?
"כשנוסעים יורדים מבסוטים מהמטוס ואני נפרד מהם לשלום. אני מאוד אוהב לתת שירות ולכן אני מאוד נרגש כשהם יורדים מהמטוס מחויכים. אני גם מאוד אוהב את הדינאמיקה המגוונת שכל טיסה זה צוות אחר ונוסעים אחרים".

אביעד שוטס

נעים להכיר – אביעד שוטס

לאיזה יעד אתה הכי נהנה לטוס?

"לזנזיבר. אלה טיסות יוקרתית עם שירות מלא היי קלאס וגם בטיסה לזנזיבר יצא לי לשבת בקוקפיט הן בהמראה והן בנחיתה והיא נראתה מדהימה".

מה הדבר הכי חשוב שלמדת בקורס דיילות?
"למדתי המון על בטיחות אבל אני חייב לציין שאני לומד כל יום דברים חדשים תוך כדי העבודה".

ספר לנו משהו שלא ידענו על חיי הדיילים?

"הרבה חושבים שאנחנו מלצרים אבל הדיילים כאן למען בטיחות הנוסעים ויש לנו תפקיד מאוד חשוב. השירות הוא אקסטרה שנותנים באהבה".

החוויה הכי מיוחדת שהיתה לך בשמיים…
"שבנו לארץ מפריז וראינו בשמיים מטוס בואינג של ארקיע טס לאמסטרדם".

הטיסה שלא תצא לי מהראש…
"ליווינו נוסעת שפחדה מאוד לטוס ואמרנו לה שאנחנו כאן בשבילה ובסוף הטיסה היא הודתה לנו מאוד על הליווי והשירות וטיסה בה הטסנו ילדים של עמותת "זיכרון מנחם" – המרכז לתמיכה בילדים חולי סרטן".

טיפ לדייל המתחיל:
"הרבה נמנעים מלהיות דיילים כי הם חושבים שזה קשה וזו הרבה אחריות אבל לדעתי זה שווה את המאמץ – זו עבודה מדהימה ואני ממליץ תמיד להקשיב, לשאול ולקבל עצות מדיילים מנוסים וצפויה לכם עבודה נהדרת".

אביעד בעבודה

אביעד בעבודה

1 Comment

  • ארז 17 בספטמבר 2015 - 22:58 Reply

    היית אחלה היום בטיסה מאילת לשדה דב. פייר, חשבתי שהפז"ם שלך באוויר ארוך הרבה יותר… וסחטיין על התקופה בלונדון – העיר האהובה עליי 🙂

  • תגובה