חוויות קרוב למינכן

0 Posted by - 19 במאי 2015 - אורבני, ווידאו, משפחות

שוטר לגו צהוב וחייכני לוחץ לכם את היד בכניסה, אחרי שחלפתם על פני דמויות מלבני לגו צבעוניים, אתם מוזמנים לקחת טרמפ ברכבת שנוסעת ברחבי לגו לנד בעיירה גינזבורג ליד מינכן. פארק הרפתקאות עם מתקני שעשועים שעוצבו בהשראת עולם הלגו האהוב ממלחמת הכוכבים מלגו, דרך בעלי חיים מלגו ועד לוקיישנים מיניאטוריים שפוסלו מאבני לגו.
נחיתה במינכן, נסיעה ללגו לנד ומשם לחבל זלצבורג האוסטרי ויש לכם מתכון מנצח לחופשת קיץ חלומית לכל המשפחה. שוכרים רכב על פי תעריפי השכרת הרכב האטרקטיביים של גרמניה ונהנים מנוף פסטורלי שטומן בחובו הפתעות וריגושים הן למבוגרים והן לילדים ממגלשות אלפיניות ועד גני חיות, ארמונות ומוזיאונים ידידותיים. כמה תחנות מומלצות בדרך לנופש שעובר ממינכן, גרמניה לזלצבורג, אוסטריה.

ממלכת הלגו הקסומה
פארק הלגו לגו לנד סמוך לעיירה גינזבורג, מרחק שעה וחצי נסיעה ממינכן ילהיב את כל בני המשפחה, אפילו אם הם לא חובבי לגו מושבעים מילדות. פשוט כי אי אפשר לעמוד בפני העולם הצבעוני והססגוני המציע רכבות הרים וסחרחרות, שיט באגם מלאכותי, סירת פיראטים, סרטי תלת ממד, אקווריום ענק והכל מבוסס על יצירה בלגו. אל תפספסו את היעדים המרכזיים בגרמניה שעוצבו בידיהם של אומני לגו ואת המופעים המלהיבים שמתקיימים בחופשת הקיץ.

ארמון המים
כאן לא תישארו יבשים. ארמון הלבורן שהיה ארמונו של הארכיבישוף השובב מרקוס סיטיקוס הוא ארמון קסום עטוף גנים מטופחים וגולת הכותרת הם שעשועי המים המסתוריים של הארמון – מזרקות שמתיזות טיפות לכל עבר, תיאטרון בובות מכני מיוחד, זרמי מים שפורצים מתוך אריחי הרצפה. צאו לסיור מודרך בגן והמדריך יציג בפניכם את השעשועים המיוחדים ועוד לפני שתספיקו להתייבש משעשוע אחד כבר תירטבו מהשעשוע הבא. אגב, הגזיבו הפוטוגני בשטח גני הארמון שימש לצורך צילומי היצירה הקולנועית המופתית "צלילי המוסיקה". הכינו את המצלמות ואת המגבות!

אטרקציות בזלצבורג

מוזיאון הצעצועים
זלצבורג המזוהה עם בן העיר – מוצרט – היא עיר ציורית שובת לב. כדורי המוצרט קוגל המתוקים, מזרקות ופסלים, חנויות ובתי קפה אופנתיים, מצודה מרשימה ונהר זורם. מקום בו תוכלו לבלות בכיף שעות ארוכות של הנאה הוא מוזיאון הצעצועים בעיר. בכניסה יש לחלוץ נעליים ולהדס עם גרביים או לעבור לנעלי קרוקס הזמינים למבקרים ולאחר מכן אפשר ליהנות חופשי ממתחמי משחקים כמו מגלשה מעץ, קוביות לבנייה, חדר שכולו בית בובות ענק, מסלול מרוץ מכוניות, תצוגה מרהיבה של צעצועים לאורך ההיסטוריה בשילוב משחק פעיל.

שוברים את הקרח
חוויה יוצאת דופן מחכה לכם במערת הקרח אייסריזנוולט בוורפן. 90 דקות של הליכה מרגשת בין קרחונים מעוצבים תותיר אתכם בפה פעור. המדריך והמבקרים מאירים את החשיכה במערה עם עששיות דולקות והאור יחשוף בפניכם גושי קרח עצומים שמציתים את הדמיון.

טוסו למינכן – סעו לאוסטריה

אין תגובות

תגובה